Počítání kalorií

Jak funguje počítání kalorií ve Fitshape

Nejnovější generace zařízení na tvarování postavy má kombinovaný účinek infračerveného záření, vakua a samotného cyklistiky najednou. Jako doplněk přidáváme igelitové kalhoty a krémy na spalování tuků a odbourávání celulitidy, které dále zvyšují účinnost a výsledný efekt tréninku.
Podívejme se podrobněji na jednotlivé metody.

Infračervené světlo:

Již při posezení v infra sauně po dobu 30 minut spálíte cca. 3-400 kcal. Během saunování, naše tělo produkuje pot, zrychluje se krevní oběh aby naše tělo kompenzovalo teplotní rozdíl.

Vakuum:

Vakuový trénink znamená střídání vysokého a nízkého tlaku v kabině. Intenzivně dodává krev do tukových tkání v problémové oblasti, urychluje metabolismus, což vede ke zvýšenému spalování kalorií.

Bicyklování:

Průměrný člověk za 50 minut jízdy na kole při normálním tempu spálí cca. 5-600 kcal.

Fólie a krém:

V problémových oblastech se používají fóliové kalhoty a krémy na spalování tuků, abychom se zbavili ještě několika stovek kcal.
Samozřejmě každý jedinec reaguje jinak na zátěž organismu. Spalování kalorií závisí i na aktuální náladě, stravování, spotřeby vody, typu metabolismu a jiných environmentálních změn. Toto populární zařízení počítá ztráty kalorií na základě algoritmu. Infračervené světlo, vakuum a odpor lze nastavit individuálně v závislosti na kapacitě zatížení a zvýšení výkonu.

Shrnutí výsledkové hodnoty spalování kalorií v InfraShape Horizontal

Výsledková hodnota je založena na algoritmu:

účinek infračerveného záření po dobu 50 minut představuje ztrátu cca. 600-700 kcal
působení vakua v kapsli ležatého bicyklu přestavuje zhruba 200-300 kcal
cyklistikou v ležatém kole spálíte cca. 3-400 kcal
kombinovaný účinek fóliových kalhot a krémů na spalování tuků a odbourávání celulitidy představuje cca. 100-200 kcal
Na základě výše uvedených skutečností je průměrná ztráta kalorií během 50 minutového tréninku v InfraShape Horizontal cca 1300-1600 kcal.

Časté otázky

Pojď do toho!

Rezervuj si trénink

  • Telefon: +420 603 271 335
  • E-mail: info@fitshape.cz
Rezervace