Kompletní informace

Infrashape horizontal spojuje moderní design s nejnovějšími technologiemi

Multivision
Kontroluj si své tréninky! Okamžité výsledky měření: překonána vzdálenost, časový interval, rychlost, spálené kalorie, a pod. Reálná imitace terénu. V závislosti na vybrané trasy zařízení automaticky mění stupeň náročnosti.
Interaktivní trénink: Všechny nabízené prvky vizualizace jsou sladěny s rychlostí nástroje. Doplňková funkce s 15 "dotykovým LCD displayem. Virtuální tréninky, v nabídce: trénink v ulicích Los Angeles, Benátek, v divoké poušti nebo po lesní cestičce.
Můžeš si vybrat z několika možností, které ti přemění tréninky Fitshape na skutečný zážitek. Poslouchej naše hudební mixy během svého tréninku, dívej se na seriály, nebo si jednoduše vyber z internetu jakékoliv médium, a užívej si trénink ve vlastním stylu.

Infračervené světlo
Ochrana proti spálení, nakolik vlivem světla se tvé tělo samo zahřívá, infračervený interval: 1.4-14 mikrometrů - blízko k intervalu slunečního záření. Infra světlo je mimořádně šetrné, protože přes horní vrstvy pokožky proniká způsobem, že se neabsorbuje. Vyhřívání působí v nižších vrstvách, což stimuluje krevní oběh, čímž se zlepší zásobování orgánů kyslíkem. Cévy se rozšíří, klesá krevní tlak - aktivuje se srdce a celý krevní oběh. Terapie probíhá při teplotě 40-50 ° C, což šetří cévní ústrojí. Zvláštností infra světla je, že aktivuje buňky, čímž se tělo zahřeje, ale vzduch kolem ne. Zlepšuje buňkám metabolismus, zrychluje rozklad a vylučování metabolitů, řeší problémy s celulitidou, odbourává tukové polštářky, aktivovat imunitní systém a nastartuje samoléčebné mechanismy.
Infra světlem lze dosáhnout výborných výsledků při poklesu hmotnosti a spalování tuků. Vlivem tepla se zlepší krevní zásobování tukové tkáně a nastartuje se odvoz mastných kyselin. Zvýší se i spotřeba kalorií. Znamená to, že tělo spálí 300 - 600 kalorií - což odpovídá průměrnému obědu. Abyste spálili zadaný počet kalorií, museli byste uběhnout 5 km. Tedy vlivem infračerveného světla se organismus dokáže zbavovat metamolitů a pokožka se stává pružnější a napjatější.

Vakuum
Vakuem podpoříme viditelné omlazení pleti, výrazný úbytek tuků a zvýšení metabolických procesů na zadečku a horní části stehen. Během tréninku se v pokožce a tukové tkáni použije sací efekt vakua. Nízký tlak nejprve nasává krev do problematických zón tukové tkáně, kde se obohatí v mastných kyselinách poskytujících energii. Změna tlaku urychlí transport tuků ke svalové tkáni. Při doražení ke svalům se tuky během pohybu definitivně spálí.
Vakuový trénink je vlastně průběžné střídání vysokého a nízkého tlaku, což působí na celulitidu dvojnásobně: intenzivně zásobuje tukovou tkáň krví v problematických partiích, urychlí transport tuků k pracujícím svalům. Vakuový trénink neumožňuje pouze cílené spalování tuků, ale danou tkáň i odbřemění a regeneruje. Výsledek je fascinující: organismus při jeho použití začíná spalovat tuky už během 3. minuty. 98% trénujících dosahuje maxima fáze spalování tuků při 30. minutě tréninku.

Kolagen
Vlivy vnějšího prostředí a přirozené procesy doprovázející stárnutí, časem výrazně snižují schopnost tvorby kolagenu, tedy jak organismus stárne, stává se stále pokožka vrásčitější. Během ošetřování se zvyšuje hydratace, což podporuje vrácení obsahu vlhkosti do pleti. Díky těmto pozitivním procesům se zrychlí buněčná aktivita, přirozená regenerace, pleť se obnoví. Má vyhlazovací účinky, stimuluje spotřebování kyslíku a detoxikaci v pokožce. Zlepší se schopnost vstřebávání a vázání vody v pokožce, čímž se pleť viditelně regeneruje a omlazuje. Kolagenová terapie je dokonalé řešení na omlazování pleti. Nezávislé výzkumy dokazují, že některé buňky pokožky se dají vyprovokovat k tvorbě kolagenu, elastinu a jistých enzymů, pokud budeme žádanou plochu ozařovat 620 nm-ovým intervalem vlnové délky viditelného světla. Výsledek se dostaví po 6 - 8 týdnech. Pojivová tkáň se nachází po celém těle. Je nejdůležitější součástí bílkovin v pokožce a kostní chrupavce, jakož i v podpůrném systému organismu. Kolagen tvoří 70% pojiva pokožky.

Barevná terapie
Založená na LED technologii. Výběr barvy bezdrátovým řízením. Předem definované programy pro automatický výběr barvy.
Dosahují se jí výborné výsledky při všech chorobách, při kterých diagnóza souvisí s vegetativní nervovou soustavou, nebo kde je cíl podporování imunitního systému - při energetické krizi, chorobách žaludku a střev, pohybového ústrojí, kožních zánětech. Zároveň se však použití nedoporučuje při dekompenzovaných srdečních chorobách, latentních psychických poruchách, pocitech úzkosti, ani při karcinomech. Nesmíme zapomenout ani na to, že se na barevnou nebo světelnou terapii nemůžeme dívat jako na samostatný léčebný zákrok, ale je to výborná doplňující léčebná metoda. Při zachování zdraví a prevenci onemocnění se však s nimi dosahují dobré výsledky i samostatně.

Aroma terapie
V režimu THERMAL můžete spustit automatické dávkování éterických olejů. Během tréninku máte možnost vypnutí a zapnutí této funkce. Éterické oleje ovlivňují během vdechování nejčastěji limbický systém mozku. Vdechované éterické oleje snižují pocit únavy, zlepšují celkovou dispozici a následně pomáhají i při usínání.

Jak funguje počítání kalorií?

Pojď do toho!

Rezervuj si trénink

  • Telefon: +420 603 271 335
  • E-mail: info@fitshape.cz
Rezervace